آدرس دفتر مرکزی : توجه داشته باشید شرکت پرفکت استپس اعلام میدارد هرگونه تبلیغ در شبکه های ماهواره ای سوء استفاده از برند شرکت بوده و گروه صنعتی پرفکت استپس هیچگونه مسئولیتی در قبال این محصولات تقلبی ندارد و عواقب خرید این محصولات بر عهده خریدار میباشد ، ضمناً عاملیت های رسمی فروش محصولات اصلی پرفکت استپس علاوه بر سایت ، نمایندگی های شرکت در سراسر کشور میباشد.شماره های تماس : 02136905909 09120620474
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

کفش پیاده روی و طبی مردانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کفش مناسب پیاده روی مردانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

پیاده روی یکی از ارزانترین روش های حفط تناسب اندام به شمار میرود .

افراد در هر گروه سنی میتوانند با انجام پیاده روی روزانه از بروز بیماری هایی مانند دیابت نوع 2،آسم ،بیماری های قلبی و .... جلوگیری کنند و همچنین در کنار جلوگیری از بروز بیماری های نامبرده ، پیاده روی در کنار داشتن تغذیه سالم میتواند سبب حفظ تناسب اندام و کاهش وزن افراد شود .

پس کافی است فقط و فقط یک جفت کفش مناسب پیاده روی بردارید و روزانه یک ساعت را به پیاده روی روزانه خود اختصاص دهید .

مهم ترین ویژگی کفش پیاده روی و طبی مردانه :

تولیدی کفش آرمیس تمامی کفش های پیاده روی مردانه خود را مطابق با ارگونومی پا و استاندارد ها طراحی و تولید کرده است به همین دلیل است که تولیدی کفش آرمیس در مورد محصولات خود ادعا دارد که کفش پیاده روی مردانه این تولیدی علاوه بر این که برای پیاده روی مناسب هستند کفش طبی مردانه نیز میباشند و افراد میتوانند در طول روز برای خرید،رفت و آمدهای روزانه و ... نیز از این کفش ها با خیال راحت و با اعتماد به طبی بودن کفش پیاده روی مردانه آرمیس استفاده نمایند.

1.از آنجایی که در هنگام پیاده روی اولین ضربه ای که به پا وارد میشود ضربه ی وارده از سطح زمین به پاشنه پا میباشد ،پاشنه کفش پیاده روی مناسب باید نه خیلی ضخیم باشد که سبب کوبیده شدن پا بر روی زمین شود و نه خیلی نرم و نازک باشد که نتواند جلوی ورود ضربه را بگیرد ، پس ضخامت پاشنه کفش پیاده روی مردانه و زنانه باید مناسب و در اندازه ی استاندارد باشد .

  • تولیدی کفش آرمیس با رعایت تمامی استاندارد های تولید کفش،کفش پیاده روی مردانه و کفش پیاده روی زنانه را در مناسب ترین حالت ممکن طراحی و تولید کرده است .

2.کفش پیاده روی و طبی مناسب مردانه کفشیست که سبک وزن باشد ، زیرا در صورتی که کفش پیاده روی مردانه سنگین وزن باشد فرد مصرف کننده دچار کمر درد میشود و نمیتواند به راحتی قدم بردارد.

  • تولیدی کفش آرمیس کفش پیاده روی و طبی مردانه و کفش پیاده روی و طبی زنانه را ،بسیار سبک تولید کرده است زیرا در صورتی که کفش پیاده روی مردانه سبک باشد نه تنها وزنی به مصرف کننده اضافه نمیشود بلکه فشار را از روی فرد برمیدارد .

3.کفش پیاده روی مردانه باید دارای قابلیت تنفس باشد زیرا در صورتی که هوا در داخل یک کفش جریان نداشته باشد سبب تعریق بیشتر و همچنین بروز ناراحتی های پوستی و ناخن و بو گرفتن پا میشود . بنابر این کفش پیاده روی و طبی مناسب کفشیست که قابلیت تنفس داشته باشد و هوا بتواند در جریان باشد .

  • کفش پیاده روی مردانه آرمیس دارای خاصیت آنتی باکتریال و خاصیت انتقال و گردش هوا میباشد .

4. کفش پیاده روی و طبی مردانه باید دارای انعطاف بالایی باشد تا فرد مصرف کننده بتواند به راحتی قدم بردارد .

  • تولیدی کفش آرمیس تمامی کفش های پیاده روی مردانه را به صورت کفش های منعطف و طبق استاندارهای تولید کفش تولید کرده است .
نمایش همه
علاقه مندی ها ()