آدرس دفتر مرکزی : توجه داشته باشید شرکت پرفکت استپس اعلام میدارد هرگونه تبلیغ در شبکه های ماهواره ای سوء استفاده از برند شرکت بوده و گروه صنعتی پرفکت استپس هیچگونه مسئولیتی در قبال این محصولات تقلبی ندارد و عواقب خرید این محصولات بر عهده خریدار میباشد ، ضمناً عاملیت های رسمی فروش محصولات اصلی پرفکت استپس علاوه بر سایت ، نمایندگی های شرکت در سراسر کشور میباشد.شماره های تماس : 02136905909 09120620474
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

کفش ورزشی و اسپرت مردانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کفش ورزشی و اسپرت مردانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

کفش ورزشی و اسپرت باید متناسب با رشته ورزشی مورد نظر خود انتخاب گردد .

رشته های ورزشی متفاوتی مانند کوهنوردی،تنیس،دویدن،پیاده روی و ... وجود دارد که هر کدام به دلیل وجود فعالیت ها و حرکات بدنی متفاوت و مخصوص به خود کفش مخصوص خود را دارند .

به عنوان مثال کفش پیاده روی با کفش کوهنوردی بسیار متفاوت است و هر یک باید دارای خصوصیات متناسب با رشته ورزشی مورد نظر باشند .

بنابر این در حین خرید کفش ورزشی مردانه، دقت به نوع ورزش اهمیت فوق العاده ای دارد .

کفش اسپرت مردانه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

1. انعطاف پذیری کفش ورزشی مردانه و قابلیت ارتجاعی کفش ورزشی و اسپرت مردانه باید بالا باشد زیرا در این صورت است که سبب سهولت در انجام حرکات مختلف پا میشود و فرد مصرف کننده میتواند با کفش منعطف خود به راحتی پای خود را خم کند که این یکی از مهم ترین خصوصیات کفش اسپرت مردانه میباشد .

2.کفش ورزشی و اسپرت مردانه عموما بندی هستند و از چرخش های ناگهانی پا جلوگیری میکنند و مستحکم هستند، زیرا در صورت چرخش ناگهانی پا عواقب جبران ناپذیری ممکن است ایجاد شود و سلامت فرد مصرف کننده را به خطر بیندازد .

3.کفش ورزشی مردانه ی مناسب و استاندارد باید قابلیت ضربه پذیری بالایی داشته باشد و ضربه ی وارد از زمین به پاشنه پا را جذب کند زیرا در غیر این صورت ضربه وارده به پاشنه پا میتواند سبب کمر درد،پا درد،درد در ساق پا و ... شود .بنابر این باید کفش ورزشی مردانه خاصیت جذب ضربه و شوک بالایی داشته باشد .

4. کفش اسپرت مردانه بابد کفی داخلی نرم و دارای قوس مناسب پا داشته باشد .جنس کفی کفش ورزشی و اسپرت مردانه باید آنتی باکتریال باشد تا از رشد و شیوع ویروس و باکتری و بو گرفتن پا جلوگیری نماید .

5. کفش ورزشی و اسپرت مردانه یاید قابلیت گردش هوا داشته باشد تا هوا بتواند به خوبی از داخل کفش به بیرون و برعکس منتقل شود تا از بو گرفتن کفش و بروز ناراحتی های پوستی و ناخن جلوگیری گردد.

6.کفش ورزشی مردانه باید دوام و کیفیت بالایی داشته باشد .

تولیدی کفش آرمیس بر روی تولید عمده کفش ورزشی و اسپرت مردانه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جهت فروش عمده کفش ورزشی و اسپرت و همچنین خرده فروشی کفش اسپرت موفقیت چشمگیری دارد .

نمایش همه
علاقه مندی ها ()