آدرس دفتر مرکزی : توجه داشته باشید شرکت پرفکت استپس اعلام میدارد هرگونه تبلیغ در شبکه های ماهواره ای سوء استفاده از برند شرکت بوده و گروه صنعتی پرفکت استپس هیچگونه مسئولیتی در قبال این محصولات تقلبی ندارد و عواقب خرید این محصولات بر عهده خریدار میباشد ، ضمناً عاملیت های رسمی فروش محصولات اصلی پرفکت استپس علاوه بر سایت ، نمایندگی های شرکت در سراسر کشور میباشد.شماره های تماس : 02136905909 09120620474
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

کفش پرسنلی و اداری زنانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کفش پرسنلی زنانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در ساعات طولانی مدت اداری، پرسنل خانم که در ارگان ها و شرکت ها کار میکنند نیاز به کفش پرسنلی زنانه راحت و طبی دارند ،زیرا خانم ها نسبت به آقایان آسیب پذیرترند و خانم ها علاوه بر وظایفی که در محیط کاری خود دارند پس از اتمام کار باید در منزل نیز به کارهای خانه و همسر و فرزندان برسند بنابر این احتیاج به کفش اداری زنانه ی راحتی دارند که در طی 8 ساعت کاری به پای آنها آسیب نرساند تا انرژی لازم برای اداره ی امور منزل را نیز داشته باشند.

زیرا همانطور که میدانید پا مانند قلب عضو حیاتی بدن میباشد و در صورتی که پا به دلیل استفاده از کفش نامناسب آسیب ببیند بی شک کمر ،ساق پا،استخوان های پا و ... نیز آسیب میبیند که هر کدام به تنهایی بسیار دردناک میباشند .

تولیدی کفش آرمیس کفش پرسنلی زنانه را به گونه ای طراحی کرده است که علاوه بر آنکه ظاهری رسمی و اداری داشته باشد بسیار مناسب استفاده طولانی مدت باشد . زیرا تقریبا تمامی محصولات تولیدی کفش آرمیس ، کفش های طبی هستند که مطابق با استاندارد ها و ارگونومی پا طراحی و تولید شده اند و به هیچ وجه به طور مثال در قسمت پنجه کفش، باریک طراحی نشده اند زیرا استفاده از چنین کفشی در ساعات طولانی سبب بیماری انحراف استخوان پا و یا همان هالوکس والگوس میشود که بانوان به دلیل پوشیدن کفش های نوک تیز 9 برابر آقایان به این بیماری دچارند .

بنابر این کفش پرسنلی زنانه آرمیس، علاوه بر طبی و راحتی کفش ،رویه چرم،بدون بند و زیره ی ضد سایش و در نتیجه ظاهری رسمی و اداری دارد .مان)

نمایش همه
علاقه مندی ها ()